Infinit

Mac için Dosya Transfer Aracı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11.08 MB
  • Version 10.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Infinit International Inc
Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, sınırsız sayıda dosya transferi yapabileceğiniz kullanışı bir dosya transfer yazılımıdır.

Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, sınırsız sayıda dosya transferi yapabileceğiniz kullanışı bir dosya transfer yazılımıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Mac OS kullanıcılarına sunulan yazılım sayesinde limit sınırı bulunmaksızın dilediğiniz kadar dosya gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca bulut transferi kullanmadan aynı ağdaki iki bilgisayarın birbiriyle dosya paylaşımı işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılımı bilgisayarınız yükledikten sonra gerekli olan kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra göndermek istediğiniz dosyayı seçerek anlık olarak upload etmeye başlayabilirsiniz. Daha sonra dosyayı göndermek istediğiniz kullanıcıyı dilerseniz listeden seçebilir, dilerseniz de henüz Infinit kullanmaya başlamamış olan arkadaşlarınızın e-posta adresine bir dosya transfer linki gönderebilirsiniz.

Aynı ağa bağlı iki bilgisayar arasındaki transfer işleminde ise herhangi bir buluta dosya yükleme/upload işlemine gerek kalmadan dosyalarınızı transfer edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Infinit indir